RACV12-12-LP
Numărul produsului DigiKey
945-2949-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACV12-12-LP
Descriere
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1A
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1A 12V Tensiune constantă Driver led Convertor c.a. c.c. Topologie 1 Ieșire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACV12-12-LP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
12 W
Producător
Recom Power
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Serie
Atenuare
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
OTP, OVP, SCP
Stare piesă
Activ
Valori nominale
IP20
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tip
Tensiune constantă
Eficiență
78%
Topologie
Convertor c.a. c.c.
Stil terminație
Bloc terminal
Număr de ieșiri
1
Mărime/Dimensiune
5,04" L x 1,97" l x 0,51" Î (128,0mm x 50,0mm x 13,0mm)
Tensiune - Intrare (Min)
198V c.a.
Agenție de aprobare
CB, CE, ENEC
Tensiune - Intrare (Max)
264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire
12V
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
1A