RACT25-700
Numărul produsului DigiKey
945-3068-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACT25-700
Descriere
LED SUPPLY CC AC/DC 25W 18-36V
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
700mA 18 – 36V Curent constant Driver led Convertor c.a. c.c. Topologie 1 Ieșire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACT25-700 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
25 W
Producător
Recom Power
Tensiune - Izolație
3.75 kV
Serie
Atenuare
Triac
Ambalaj
Cutie
Caracteristici
OCP, OTP, OVP, SCP
Stare piesă
Activ
Valori nominale
IP20
Programabil la DigiKey
Neverificat
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tip
Curent constant
Eficiență
85%
Topologie
Convertor c.a. c.c.
Stil terminație
Bornă cu șurub
Mărime/Dimensiune
4,72" L x 1,77" l x 1,10" Î (120,0mm x 45,0mm x 28,0mm)
Tensiune - Intrare (Min)
198V c.a.
Agenție de aprobare
CE
Tensiune - Intrare (Max)
264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire
18 – 36V
Greutate
0,221lb (100,24g)
Curent - Ieșire (Max)
700mA