RACM90-12SK/ENC
Numărul produsului DigiKey
945-RACM90-12SK/ENC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM90-12SK/ENC
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 90W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
7.5 A
Ambalaj
Tavă
Aplicații
ITE (Comercial)
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip
Închis
Eficiență
87%
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Caracteristici
ベースプレート、DC入力可能、PFC、ユニバーサル入力
Tensiune - Ieșire 1
12V
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
4,66" L x 2,47" l x 1,52" Î (118,3mm x 62,7mm x 38,7mm)