RACM65-48S/OF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 3
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
Medical-grade DC/DC & AC/DC Converters
RACM65-48S/OF
Numărul produsului DigiKey
RACM65-48S/OF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM65-48S/OF
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 65W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACM65-48S/OF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
1.36 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,04" Î (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)