RACM65-24S/OF
Numărul produsului DigiKey
945-3329-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM65-24S/OF
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 65W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACM65-24S/OF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.71 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Eficiență
93,5%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,00" L x 2,00" l x 1,04" Î (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)