RACM230-48SG
Numărul produsului DigiKey
945-RACM230-48SG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM230-48SG
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 230W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 80 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Curent - Ieșire 1
4.8 A
Prod.
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,00" L x 2,00" l x 1,26" Î (101,6mm x 50,8mm x 32,0mm)