RACM230-24SG/ENC
Numărul produsului DigiKey
945-RACM230-24SG/ENC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM230-24SG/ENC
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 230W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V – – – 80 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACM230-24SG/ENC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
9.58 A
Prod.
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
92%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,13" L x 2,44" l x 1,38" Î (105,0mm x 62,0mm x 35,0mm)