RACM15E-15SK/PMAD-CTN
Numărul produsului DigiKey
945-RACM15E-15SK/PMAD-CTN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM15E-15SK/PMAD-CTN
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 80 – 275V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Prod.
Curent - Ieșire 1
1 A
Ambalaj
Cutie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Tensiune - Izolație
4.2 kV
Tip
Închis
Eficiență
85%
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune - Intrare
80 – 275V c.a., 120 – 370V c.c.
Caracteristici
ベースプレート、DC入力可能、PFC、ユニバーサル入力
Tensiune - Ieșire 1
15V
Tip montare
Montare pe șasiu/șină DIN
Tensiune - Ieșire 2
Mărime/Dimensiune
3,20" L x 1,00" l x 1,10" Î (81,3mm x 25,4mm x 27,9mm)