RACM100-48S nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 48
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Navigating the Complexities of AC/DC Designs and Specifications
Medical-grade DC/DC & AC/DC Converters
RACM100-48S
Numărul produsului DigiKey
945-2260-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM100-48S
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACM100-48S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
2.09 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
91%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Capacitate intrare c.c., PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
3,60" L x 2,44" l x 1,54" Î (91,4mm x 62,0mm x 39,2mm)