RACM06E-15SK/277
Numărul produsului DigiKey
945-RACM06E-15SK/277-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RACM06E-15SK/277
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 6W
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 400mA 80 – 305Vc.a., 120 – 430Vc.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RACM06E-15SK/277 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
6 W
Producător
Recom Power
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Serie
Caracteristici
PFC, Intrare universală
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
83%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 5-DIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare
80 – 305Vc.a., 120 – 430Vc.c.
Mărime/Dimensiune
1,00" L x 1,00" l x 0,66" Î (25,4mm x 25,4mm x 16,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Agenție de aprobare
CE, cURus, UKCA
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60335-1; 60601-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,3%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
400mA