RAC20-15SK
Numărul produsului DigiKey
945-3238-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC20-15SK
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 20W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 1,333A 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Modele EDA/CAD
RAC20-15SK Modele
Putere (wați)
20 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
86%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,07" L x 1,08" l x 0,91" Î (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±2%
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
1,333A