RAC20-07SK
Numărul produsului DigiKey
945-RAC20-07SK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC20-07SK
Descriere
AC/DC CONVERTER 7V 20W
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 7V – – – 2,86A 85 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
RAC20-07SK Modele
Putere (wați)
20 W
Caracteristici
Intrare universală
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
85%
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
2,07" L x 1,08" l x 0,91" Î (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
7V
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
60335-1; 62368-1
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
2%
Curent - Ieșire (Max)
2,86A