RAC15-12SK
Numărul produsului DigiKey
945-3243-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC15-12SK
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 1,67A 85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAC15-12SK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
15 W
Producător
Recom Power
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
IP20, Intrare universală
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
86%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 5-DIP, 4 conductori
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a., 120 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
2,07" L x 1,08" l x 0,91" Î (52,5mm x 27,4mm x 23,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
±1%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
1%
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
1,67A