RAC04-3.3SA este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Recom Power
În stoc: 184
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 3,3V – – – 1,2A 90 – 264V c.a. Intrare
RAC04-3.3SA
Numărul produsului DigiKey
945-1071-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC04-3.3SA
Descriere
AC/DC CONVERTER 3.3V 4W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAC04-3.3SA Modele
Putere (wați)
4 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Inactual
Eficiență
68%
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,44" L x 1,07" l x 0,69" Î (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
3,3V
Reglare linie
±0,2%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±1%
Curent - Ieșire (Max)
1,2A