RAC04-24SA
Numărul produsului DigiKey
945-1069-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC04-24SA
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 4W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 167mA 90 – 264V c.a. Intrare
Modele EDA/CAD
RAC04-24SA Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
77%
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Mărime/Dimensiune
1,44" L x 1,07" l x 0,69" Î (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Reglare linie
±0,2%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±0,5%
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,058lb (26,31g)
Curent - Ieșire (Max)
167mA
Număr produs de bază
Putere (wați)
4 W