RAC04-24SA/277 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Recom Power
În stoc: 0
Fișă de date
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 167mA 90 – 305V c.a. Intrare
RAC04-24SA/277
Numărul produsului DigiKey
945-1070-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC04-24SA/277
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 4W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAC04-24SA/277 Modele
Putere (wați)
4 W
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Inactual
Eficiență
77%
Pachet/cutie
Modul 7-DIP, 6 conductori
Tensiune - Intrare
90 – 305V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,44" L x 1,07" l x 0,69" Î (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Reglare linie
±0,2%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±0,5%
Curent - Ieșire (Max)
167mA