RAC04-15SA
Numărul produsului DigiKey
945-1068-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC04-15SA
Descriere
AC/DC CONVERTER 15V 4W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 15V – – – 267mA 90 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAC04-15SA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
4 W
Producător
Recom Power
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Inactual
Eficiență
77%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 7-DIP
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,44" L x 1,07" l x 0,69" Î (36,7mm x 27,0mm x 17,6mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V
Agenție de aprobare
CE, cULus, EN
Tensiune - Ieșire 2
Număr standard
Tensiune - Ieșire 3
Reglare linie
±0,2%
Tensiune - Ieșire 4
Reglare sarcină
±0,5%
Curent - Ieșire (Max)
267mA