RAC03-24SGB
Numărul produsului DigiKey
945-3090-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC03-24SGB
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 3W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 130mA 85 – 305V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAC03-24SGB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
3 W
Producător
Recom Power
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Ambalaj
Tub
Eficiență
80%
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Închis
Pachet/cutie
Modul 16-DIP, 5 conductori
Mărime/Dimensiune
1,46" L x 0,94" l x 0,59" Î (37,0mm x 24,0mm x 15,0mm)
Tensiune - Intrare
85 – 305V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 1
24V
Reglare linie
±0,5%
Tensiune - Ieșire 2
Reglare sarcină
±0,5%
Tensiune - Ieșire 3
Greutate
0,044lb (19,96g)
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
130mA