RAC02-12SGA
Numărul produsului DigiKey
945-3048-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC02-12SGA
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 167mA 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAC02-12SGA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
2 W
Producător
Recom Power
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Intrare universală
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
72%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,33" L x 0,87" l x 0,75" Î (33,7mm x 22,2mm x 19,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
±2%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±6%
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
167mA