RAC01-12SC
Numărul produsului DigiKey
945-1398-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RAC01-12SC
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 1W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 12V – – – 83mA 80 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RAC01-12SC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1 W
Producător
Recom Power
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
SCP
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Inactual
Eficiență
72%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
80 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,33" L x 0,87" l x 0,71" Î (33,7mm x 22,2mm x 18,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V
Agenție de aprobare
CE, EN, UL
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
±2%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±6%
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,055lb (24,95g)
Curent - Ieșire (Max)
83mA