R9C1T18/R-CT
Numărul produsului DigiKey
945-R9C1T18/R-CT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R9C1T18/R-CT
Descriere
3W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE' S
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 2,5 – 15,5V -2,5 – -15,5V – – 100mA, -12mA 8,5V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R9C1T18/R-CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Izolație
1.4 kV
Prod.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță
Ambalaj
Pungă
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Activ
Eficiență
52%
Tip
Modul izolat
Grad
Număr de ieșiri
2
Calificare
Tensiune - Intrare (Min)
8,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
36-BSSOP (0,295", 7,50mm lățime)
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,51" L x 0,30" l x 0,14" Î (12,8mm x 7,5mm x 3,6mm)
Tensiune - Ieșire 2
-2,5 – -15,5V
Pachet dispozitiv furnizor
36-SSOP
Tensiune - Ieșire 3
Funcții de control
Activare, Activ ridicat
Tensiune - Ieșire 4
Agenție de aprobare
Curent - Ieșire (Max)
100mA, -12mA
Număr standard
Putere (wați)
1.5 W