R1SX-3.33.3-R
Numărul produsului DigiKey
945-3053-2-ND - Bandă și mosor (TR)
945-R1SX-3.33.3-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
945-R1SX-3.33.3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
R1SX-3.33.3-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – – 303mA 2,97V - 3,63V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R1SX-3.33.3-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
303mA
Prod.
Tensiune - Izolație
1 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Tip
Modul izolat
Eficiență
74%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
2,97V
Pachet/cutie
Modul 8-SMD, 5 conductori
Tensiune - Intrare (Max)
3,63V
Mărime/Dimensiune
0,50" L x 0,43" l x 0,23" Î (12,8mm x 10,8mm x 5,8mm)