R12P1509D
Numărul produsului DigiKey
945-3142-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R12P1509D
Descriere
DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -9V – 33mA, 55mA 10,8V - 13,2V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R12P1509D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
33mA, 55mA
Prod.
Putere (wați)
1 W
Serie
Tensiune - Izolație
6.4 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Număr de ieșiri
2
Eficiență
80%
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,39" l x 0,49" Î (19,5mm x 9,8mm x 12,5mm)