R05C1TF05S-R
Numărul produsului DigiKey
945-R05C1TF05S-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
945-R05C1TF05S-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
945-R05C1TF05S-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
R05C1TF05S-R
Descriere
1W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE' S
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 5V – – – 200mA 3V - 5,5V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R05C1TF05S-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Ieșire reglabilă
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
50,5%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Pachet/cutie
Modul 12-PowerTFLGA
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Mărime/Dimensiune
0,20" L x 0,16" l x 0,05" Î (5,0mm x 4,0mm x 1,3mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
12-LGA (5x4)
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
200mA