R-78K15-1.0
Numărul produsului DigiKey
945-R-78K15-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R-78K15-1.0
Descriere
1A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' SI
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 15V – – – 1A 18V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
R-78K15-1.0 Modele
Curent - Ieșire (Max)
1A
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Eficiență
94%
Tip
Modul PoL neizolat
Tip montare
Orificiu străpuns
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Intrare (Min)
18V
Mărime/Dimensiune
0,45" L x 0,30" l x 0,40" Î (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V