R-78C12-1.0
Numărul produsului DigiKey
945-1392-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R-78C12-1.0
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 12W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înlocuire regulator liniar Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 1A 15V - 42V Intrare
Modele EDA/CAD
R-78C12-1.0 Modele
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Putere (wați)
12 W
Ambalaj
Tub
Caracteristici
OTP, SCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Înlocuire regulator liniar
Eficiență
96%
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
15V
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
42V
Mărime/Dimensiune
0,46" L x 0,33" l x 0,41" Î (11,6mm x 8,5mm x 10,4mm)