R-78AA3.3-0.5SMD-R
Numărul produsului DigiKey
945-1042-2-ND - Bandă și mosor (TR)
945-R-78AA3.3-0.5SMD-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
945-R-78AA3.3-0.5SMD-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
R-78AA3.3-0.5SMD-R
Descriere
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Înlocuire regulator liniar Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 3,3V – – 500mA 4,75V - 32V Intrare
Modele EDA/CAD
R-78AA3.3-0.5SMD-R Modele
Curent - Ieșire (Max)
500mA
Prod.
Putere (wați)
2 W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Pornire/oprire la distanță, OTP, SCP
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Înlocuire regulator liniar
Eficiență
91%
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
4,75V
Pachet/cutie
Modul 10-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
32V
Mărime/Dimensiune
0,60" L x 0,38" l x 0,36" Î (15,2mm x 9,7mm x 9,2mm)