RSP-500.000-2805-NS1
Numărul produsului DigiKey
2151-RSP-500.000-2805-NS1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSP-500.000-2805-NS1
Descriere
28mm OD x 5mm Speaker
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 Ohms De uz universal Difuzor 500 mW 300 Hz ~ 6 kHz Parte superioară Rotund
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
1 W
Producător
Raltron Electronics
Localizare port
Parte superioară
Ambalaj
Tavă
Formă
Rotund
Stare piesă
Activ
Material - Con
Metal
Tehnologie
Magnetic
Material - Magnet
Nd-Fe-B
Tip
De uz universal
Protecție la infiltrare
IP67 - Etanșat împotriva prafului, Impermeabil
Interval de frecvență
300 Hz ~ 6 kHz
Valori nominale
Frecvență - Auto-rezonanță
500Hz
Terminație
Conductori de sârmă cu conector
Impedanță
8 Ohms
Mărime/Dimensiune
1,102" diam. (28,00mm)
Eficiență - dBA
89,00
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)
Eficiență - Testare
100mW/100mm
Temperatură de funcționare
-20°C – 60°C
Eficiență - Tip
Nivel presiune sunet (SPL)
Valoare nominală distorsionare
Putere - Nominală
500 mW