RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1
Numărul produsului DigiKey
2151-RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
2151-RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1TR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RSM200S-32.768-12.5-T-5PPM-NS1
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±5ppm Cristal 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, Pas 5,50mm
Categorie
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,150" l (8,00mm x 3,80mm)
Toleranță frecvență
±5ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)