RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2
Numărul produsului DigiKey
2151-RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RH100-25.000-18-F-1020-TR-NS2
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 85°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF