R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1
Numărul produsului DigiKey
2151-R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-R2016-25.000-10-F-2020-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
10pF