OX4550A-D3-0.5-10.000-3.3-7
Numărul produsului DigiKey
2151-OX4550A-D3-0.5-10.000-3.3-7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OX4550A-D3-0.5-10.000-3.3-7
Descriere
XTAL OSC OCXO 10.000MHZ 3.3V SMD
Descriere detaliată
10 MHz OCXO CMOS Oscilator 3,3V – 7-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±5ppb
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Tavă
Pachet/cutie
7-SMD, Fără derivație
Funcție
Mărime/Dimensiune
1,000" L x 0,866" l (25,40mm x 22,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V