OX4150A-LZ-1-25.000-3.3-7
Numărul produsului DigiKey
2151-OX4150A-LZ-1-25.000-3.3-7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OX4150A-LZ-1-25.000-3.3-7
Descriere
XTAL OSC OCXO 25MHZ 3.3V SMD
Descriere detaliată
25 MHz OCXO CMOS Oscilator 3,3V – 5-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±10ppb
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Ambalaj
Bandă
Pachet/cutie
5-SMD, Fără derivație
Funcție
Mărime/Dimensiune
1,000" L x 0,866" l (25,40mm x 22,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V