OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
Numărul produsului DigiKey
2151-OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OX4150A-D1-0.5-38.880-3.3-7
Descriere
XTAL OSC OCXO 38.880MHZ 3.3V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38.88 MHz OCXO CMOS Oscilator 3,3V – 7-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±5ppb
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 75°C
Ambalaj
Vrac
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
7-SMD, Fără derivație
Funcție
Mărime/Dimensiune
1,000" L x 0,866" l (25,40mm x 22,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,512" (13,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V