OX4115B-D3-0.5-20.000-3.3
Numărul produsului DigiKey
2151-OX4115B-D3-0.5-20.000-3.3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
OX4115B-D3-0.5-20.000-3.3
Descriere
XTAL OSC OCXO 20.000MHZ 3.3V SMD
Descriere detaliată
20 MHz OCXO CMOS Oscilator 3,3V – 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±5ppb
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Tavă
Curent - Alimentare (Max)
300mA
Mărime/Dimensiune
0,606" L x 0,417" l (15,40mm x 10,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V