OX4114A-D3-1-10.000-3.3
Numărul produsului DigiKey
2151-OX4114A-D3-1-10.000-3.3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-OX4114A-D3-1-10.000-3.3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
OX4114A-D3-1-10.000-3.3
Descriere
XTAL OSC OCXO 10MHZ 3.3V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 MHz OCXO CMOS Oscilator 3,3V – 6-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
6-SMD, Fără derivație
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,575" L x 0,382" l (14,60mm x 9,70mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,276" (7,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V