H130A-12.000-18-2030-EXT-TR
Numărul produsului DigiKey
2151-H130A-12.000-18-2030-EXT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-H130A-12.000-18-2030-EXT-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-H130A-12.000-18-2030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
H130A-12.000-18-2030-EXT-TR
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±20ppm Cristal 18pF 35 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,055" (1,40mm)
Capacitanță sarcină
18pF