CO4305-48.000-EXT-TR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Skyworks Solutions Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Skyworks Solutions Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
QST
Shenzhen SCTF Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
48 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
CO4305-48.000-EXT-TR
Numărul produsului DigiKey
2151-CO4305-48.000-EXT-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-CO4305-48.000-EXT-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-CO4305-48.000-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CO4305-48.000-EXT-TR
Descriere
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
25mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V