R142500740
Numărul produsului DigiKey
2201-R142500740-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R142500740
Descriere
BNC 75 HDTV / STRAIGHT JACK RECE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
BNC Conector Conector Jack, Soclu tip mamă 75Ohm Orificiu străpuns Aliaj de lipit
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Prod.
Culoare carcasă
Argintiu
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Material contact central
Aliaj cupru beriliu
Stil conector
Include
Tip conector
Conector Jack, Soclu tip mamă
Material corp
Aliaj zinc
Terminație contact
Aliaj de lipit
Finisaj corp
Nichel
Terminație ecranare
Aliaj de lipit
Placare contact central
Auriu
Impedanță
75Ohm
Material dielectric
Politetrafluoroetilena (PTFE)
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-65°C – 165°C
Caracteristică montare
Valoare nominală tensiune
500 V
Grup cablu
Cicluri de conectare
500
Tip fixare
Blocare tip baionetă
Pierdere la inserare
Frecvență - Max
12 GHz