R125172000
Numărul produsului DigiKey
2201-R125172000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
R125172000
Descriere
SMA M RA CR SD 2.6/50 C100
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
SMA Conector Mufă, Pin tip tată 50Ohm Suspendat liber (în linie), Unghi drept Sertizare sau aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
R125172000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Prod.
Culoare carcasă
Auriu
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Material contact central
Alamă
Stil conector
Include
Tip conector
Mufă, Pin tip tată
Material corp
Oțel inoxidabil
Terminație contact
Sertizare sau aliaj de lipit
Finisaj corp
Auriu
Terminație ecranare
Aliaj de lipit
Placare contact central
Impedanță
50Ohm
Material dielectric
Politetrafluoroetilena (PTFE)
Tip montare
Suspendat liber (în linie), Unghi drept
Temperatură de funcționare
-65°C – 165°C
Caracteristică montare
Valoare nominală tensiune
250 V
Grup cablu
RG-174, 316
Cicluri de conectare
500
Tip fixare
Filetat
Pierdere la inserare
Frecvență - Max
12.4 GHz