Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
Numărul produsului DigiKey
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q5-4X-1/2-01-QB6IN-14
Descriere
HEATSHRINK 1/2"-6" BLACK
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contractare la cald Tubulatură, Flexibil 0,472" (11,99mm) 4 la 1 Negru 0,500' (152,40mm, 6,00")
Categorie
Grosime perete recuperat
0,055" (1,40mm)
Prod.
Material
Serie
Caracteristici
Cu căptușeală adezivă, Rezistent la fluide
Ambalaj
Vrac
Culoare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Temperatură contractare
80°C
Raport contractare
Temperatură depozitare/refrigerare
-50°F – 104°F (-10°C – 40°C)
Lungime
0,500' (152,40mm, 6,00")
Durată de depozitare
60 luni
Diametru interior - Furnizat
0,472" (11,99mm)
Început durată de depozitare
Diametru interior - Recuperat
0,118" (2,99mm)