FAD1-12038EBHW12
FAD1-12038EBHW12
Numărul produsului DigiKey
Q1001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAD1-12038EBHW12
Descriere
FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 48V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 105,5CFM (2,95m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
8.64 W
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,518lb (234,96g)
Lățime
38,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,180A
Flux de aer
105,5CFM (2,95m³/min)
Interval de tensiune
43,2 – 52,8V c.c.