FAD1-12038CBMW12
Numărul produsului DigiKey
Q643-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAD1-12038CBMW12
Descriere
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 96,3CFM (2,70m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
4.08 W
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,518lb (234,96g)
Lățime
38,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,340A
Flux de aer
96,3CFM (2,70m³/min)
Interval de tensiune
10,8 – 13,2V c.c.