FAD1-12038CBJW12
Numărul produsului DigiKey
Q999-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAD1-12038CBJW12
Descriere
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 120,1CFM (3,36m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
7.44 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,518lb (234,96g)
Lățime
38,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,620A
Flux de aer
120,1CFM (3,36m³/min)
Interval de tensiune
10,8 – 13,2V c.c.