FAD1-12032EBHW12
FAD1-12032EBHW12
FAD1-12032EBHW12
Numărul produsului DigiKey
Q998-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAD1-12032EBHW12
Descriere
FAN AXIAL 120X32.3MM 48VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 48V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 111,7CFM (3,13m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
5.28 W
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,469lb (212,73g)
Lățime
32,30mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,110A
Flux de aer
111,7CFM (3,13m³/min)
Interval de tensiune
43,2 – 52,8V c.c.