FAD1-12025CBHW12
Numărul produsului DigiKey
Q638-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAD1-12025CBHW12
Descriere
FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 87,9CFM (2,46m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
3.48 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Greutate
0,344lb (156,04g)
Lățime
25,50mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,290A
Flux de aer
87,9CFM (2,46m³/min)
Interval de tensiune
10,8 – 13,2V c.c.