FAA1-12025NBMW31
FAA1-12025NBMW31
FAA1-12025NBMW31
Numărul produsului DigiKey
Q584-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FAA1-12025NBMW31
Descriere
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC WIRE
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 120mm L x 120mm Î Sferă 71,0CFM (1,99m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
20,70W
Terminație
2 conductori de sârmă
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 120mm L x 120mm Î
Lățime
25,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,180A