745W-15/07
745W-15/07
745W-15/07
Numărul produsului DigiKey
Q242-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
745W-15/07
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată IEC 320-C20 Montare panou, Înclichetare
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
Qualtek
Include o siguranță
Nu
Serie
Tip montare
Montare panou, Înclichetare
Ambalaj
Vrac
Terminație
Conectare rapidă – 0,189" (4,8mm)
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Stil conector
IEC 320-C20
Suport siguranță, sertar
Tip conector
Soclu, Lame tip tată
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 32,60mm x 24,60mm
Curent nominal - Admisie aparat
16A
Grosime panou
0,059" (1,50mm)
Tensiune nominală - Admisie aparat
250V c.a.