17-I150B-M
Numărul produsului DigiKey
Q742-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
17-I150B-M
Descriere
CBL TIE LOCKING BLACK 40LB 5.91"
Referință client
Descriere detaliată
Standard, Blocare Negru 1,42" (36,00mm) 0,141" (3,58mm) 40lb (18,14kg)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
Qualtek
Rezistență de rupere la tracțiune
40lb (18,14kg)
Serie
Caracteristici
Rezistent la UV
Ambalaj
Vrac
Material
Poliamidă (PA66), Nailon 6/6
Stare piesă
Inactual
Culoare
Negru
Tip colier fire/cabluri
Standard, Blocare
Durată de depozitare
Lungime - Aproximativă
6"
Început durată de depozitare
Diametru mănunchi
1,42" (36,00mm)
Temperatură depozitare/refrigerare
Lățime
0,141" (3,58mm)
Număr produs de bază
Lungime - Reală
0,492' (150,00mm, 5,91")