QBSLDR560GR
Numărul produsului DigiKey
1516-QBSLDR560GR-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QBSLDR560GR
Descriere
DISPLAY 7SEG 0.56"SGL RED 10DIP
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Module de afișare - caractere și numere cu leduri Roșu 7 segmente 1 Caracter Anod comun 2V 20mA 0,748" Î x 0,496" W x 0,325" D (19,00mm x 12,60mm x 8,25mm) 10-DIP (0,600", 15,24mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
QBSLDR560GR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Pin comun
Anod comun
Producător
QT Brightek (QTB)
Culoare
Roșu
Serie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Ambalaj
Pungă
Curent - Test
20mA
Stare piesă
Activ
Valoare nominală în milicandele
80mcd
Număr de caractere
1
Lungime de undă - Maximă
632nm
Mărime/Dimensiune
0,748" Î x 0,496" W x 0,325" D (19,00mm x 12,60mm x 8,25mm)
Disipare putere (Max)
48mW
Dimensiune cifre/alfa
0,56" (14,22mm)
Pachet/cutie
10-DIP (0,600", 15,24mm)